Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-14 dni
Koszt wysyłki od: 20.00 PLN
Producent: KLUPŚ

Łóżeczko drewniane tapczanik / sofa RAFAŁ z szufladą 120x60 cm firmy Klupś

ecru/orzech włoski
 

Łóżeczko RAFAŁ jest połączeniem dyskretnej stylistyki i funkcjonalności z niewygórowaną ceną zakupu. Konstrukcja łóżeczka jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Łóżeczko wykonane jest z  najwyższego gatunku drewna sosnowego lakierowanego, gatunek I, z zastosowaniem bezpiecznych i ekologicznych lakierów, bezpiecznych dla dziecka. Mebel posiada płaskie solidne szczebelki. Łóżeczko można dostosować odpowiednio do wieku dziecka dzięki trójstopniowej regulacji wysokości dna, jest to bardzo pomocne i wygodne zwłaszcza w pierwszym okresie od narodzin dziecka. Dno łóżeczka wykonane jest z listew, dzięki którym zwiększony jest dopływ powietrza do materaca, a co za tym idzie, Państwa Maleństwo ma odpowiednią wentylację.
Łóżeczko posiada funkcję sofy (po zdemontowaniu jednego boku łóżeczko zamienia się w tapczanik).
Łóżeczko posiada szufladę, która jest montowana na prowadnicach rolkowych. Szuflada jest pomocna, ponieważ można w niej schować pościel, zabawki lub inne przydatne rzeczy. Łóżeczko produkowane jest w Polsce, posiada wszelkie niezbędne atesty w zakresie bezpieczeństwa użytkowania.
FUNKCJE:
- wymiary wewnętrzne 120x60 cm
- możliwość montażu materaca na 3 poziomach:
    I - gdy dziecko tylko leży (poziom najwyższy),
    II - gdy już siada lub wstaje (poziom środkowy),
    III - gdy wstaje (poziom najniższy),
- płaskie szczebelki (brak wyjmowanych szczebli)
- plastikowe osłonki na bokach łóżeczka (gryzaki)
- dno łóżeczka wykonane z listew dla odpowiedniej cyrkulacji powietrza
- bardzo ważne, dno łóżeczka nie jest pomalowane ze względów higienicznych, ponieważ jeśli zdarzy się przemoczenie materacyka a co za tym idzie i dna łóżeczka mogłyby unosić się szkodliwe opary które Dziecko w takim wypadku mogłoby wdychać
- standardowe rozmiary łóżeczka pozwalają na bezproblemowe zamontowanie baldachimu
- solidna konstrukcja
- funkcja sofy (po zdemontowaniu jednego boku łóżeczko zamienia się w tapczanik)
- szuflada na prowadnicach + pokrycie na szufladę
- bezpieczna konstrukcja
- łóżeczka są fabrycznie nowe oryginalnie zapakowane w karton producenta, do samodzielnego montażu (instrukcja+śruby w komplecie)

 

Łóżeczko spełnia polskie i europejskie normy bezpieczeństwa O-B PN-EN 716-1:1999 oraz posiada atesty na lakier Państwowego Zakładu Higieny, Instytutu Technologii Drewna, oraz Instytutu Matki i Dziecka.
Produkt wykonany jest z litego drewna sosnowego oraz z płyty wiórowej okleinowej, gatunek I, z zastosowaniem bezpiecznych i ekologicznych lakierów, bezpiecznych dla Dziecka. Łóżeczko jest ekologiczne, zdrowe i gwarantują wychowanie niejednej Pociechy.

WYMIARY ŁÓŻECZKA:
- wewnętrzne - 120 x 60 cm
waga ok 25 kg

CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA:
1-14 dni

 
Łóżeczko sprzedawane jest bez materaca.

Do kompletu można dokupić komodę z tej samej serii, regał, półkę, fotel bujany, krzesełko, konika na biegunach oraz szafę

.