Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: do 14 dni
Koszt wysyłki od: 15.00 PLN
Producent: KLUPŚ
i-Raty - raty online

Łóżeczko Radek KOŁYSKA z szufladą firmy Klupś

 SOSNA lub  BIAŁE

 


Firma KLUPŚ jest jednym z największych producentów łóżeczek i mebli dziecięcych w kraju. Łóżeczko RADEK KOŁYSKA to system połączenia standardowego łóżeczka i kołyski w jednym. Aby łóżeczko spełniało funkcję kołyski nie trzeba nic rozbierać ani rozkręcać, jednym ruchem wyjmując blokadę przekształcamy łóżeczko w kołyskę. Konstrukcja łóżeczka jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Łóżeczko wykonane jest z drewna sosnowego, gatunku I, z zastosowaniem bezpiecznych i ekologicznych lakierów, bezpiecznych dla dziecka. Łóżeczko-kołyska posiada dwa wyciągane szczeble i trójstopniową regulację leżyska. Dno łóżeczka wykonane jest z listewek, które zapewniają dopływ powietrza. Dzięki temu masz pewność, że materacyk i Twoje maleństwo, ma odpowiednią wentylację. Łóżeczko posiada szufladę, która jest montowana na prowadnicach rolkowych. Szuflada jest pomocna, ponieważ można w niej schować pościel, zabawki lub inne przydatne rzeczy. Łóżeczko produkowane jest w Polsce, posiada wszelkie niezbędne atesty w zakresie bezpieczeństwa użytkowania.
 
ZALETY:
- wymiary wewnętrzne 120x60 cm
- możliwość montażu materaca na 3 poziomach:
    I - gdy dziecko tylko leży (poziom najwyższy),
    II - gdy już siada (poziom środkowy),
    III- gdy staje (poziom najniższy),
- okrągłe szczebelki
- wyjmowane 2 szczebelki (chodzące dziecko może samo wchodzić lub wychodzić z łóżeczka)
- szczyt łóżeczka wykończony łukiem (bardzo dużo pościeli ma również wykończenie półokrągłe, co bardzo ładnie się razem komponuje)
- dno łóżeczka wykonane z listew dla odpowiedniej cyrkulacji powietrza
- bardzo ważne, dno łóżeczka nie jest pomalowane ze względów higienicznych, ponieważ jeśli zdarzy się przemoczenie materacyka a co za tym idzie i dna łóżeczka mogłyby unosić się szkodliwe opary które Dziecko w takim wypadku mogłoby wdychać
- standardowe rozmiary łóżeczka pozwalają na bezproblemowe zamontowanie baldachimu
- solidna konstrukcja, a zarazem przyjemne w dotyku wykończenie
- wygodna funkcja bujania - z możliwością jej zablokowania (na stałe poprzez przykręcenie blokady lub tymczasowo poprzez włożenie "złączki"), dzięki czemu usypianie dziecka będzie przyjemnością
- szuflada na prowadnicach + pokrycie na szufladę (szuflada wykonana z płyty meblowej)
- bezpieczna konstrukcja
- łóżeczka są fabrycznie nowe oryginalnie zapakowane w karton producenta, do samodzielnego montażu (instrukcja+śruby w komplecie)

WYMIARY ORAZ WAGA  ŁÓŻECZKA:
- wewnętrzne – 120x60 cm
- waga – ok. 25 kg

 
Łóżeczko sprzedawane jest bez materaca.
Wszystkie wyroby firmy Klupś mają wymagane atesty oraz pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka

.