Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-21 dni
Koszt wysyłki od: 200.00 PLN
Producent: KLUPŚ


Zestaw mebli AMELIA  firmy Klupś kolor SOSNA BIELONA

( łóżeczko 120/60 -bez szuflady , komoda z szufladami, szafa) 


 Mebelki AMELIA to połączenie dyskretnej stylistyki i funkcjonalności z niewygórowaną ceną zakupu. Konstrukcja łzestawu jest całkowicie bezpieczna dla dziecka. Mebelki wykonane są  z najwyższego gatunku drewna sosnowego lakierowanego a szczyty z płyty wiórowej okleinowej, gatunek I, z zastosowaniem bezpiecznych i ekologicznych lakierów, bezpiecznych dla dziecka.  

opis łóżeczka: 

Łóżeczko AMELIA jest w niezwykle modnym kolorze sosny bielonej, z wyraźnym rysunkiem drewna, doskonale wpasuje się w nowoczesny wystrój pokoiku malucha. Łóżeczko produkowane jest w Polsce, posiada wszelkie niezbędne atesty w zakresie bezpieczeństwa użytkowania.
FUNKCJE:
- wymiary wewnętrzne 120x60 cm
- możliwość montażu materaca na 3 poziomach:
    I - gdy dziecko tylko leży (poziom najwyższy),
    II - gdy już siada lub wstaje (poziom środkowy),
    III - gdy wstaje (poziom najniższy),
- okrągłe solidne szczebelki
- dno łóżeczka wykonane z listew dla odpowiedniej cyrkulacji powietrza
- bardzo ważne, dno łóżeczka nie jest pomalowane ze względów higienicznych, ponieważ jeśli zdarzy się przemoczenie materacyka a co za tym idzie i dna łóżeczka mogłyby unosić się szkodliwe opary które Dziecko w takim wypadku mogłoby wdychać
- standardowe rozmiary łóżeczka pozwalają na bezproblemowe zamontowanie baldachimu
- solidna konstrukcja
- bezpieczna konstrukcja
- łóżeczka są fabrycznie nowe oryginalnie zapakowane w karton producenta, do samodzielnego montażu (instrukcja+śruby w komplecie)
 
Łóżeczko spełnia polskie i europejskie normy bezpieczeństwa O-B PN-EN 716-1:1999 oraz posiada atesty na lakier Państwowego Zakładu Higieny, Instytutu Technologii Drewna, oraz Instytutu Matki i Dziecka.
Produkt wykonany jest z litego drewna sosnowego oraz z płyty wiórowej okleinowej, gatunek I, z zastosowaniem bezpiecznych i ekologicznych lakierów, bezpiecznych dla Dziecka. Łóżeczko jest ekologiczne, zdrowe i gwarantują wychowanie niejednej Pociechy.
 
WYMIARY ŁÓŻECZKA:
Wewnętrzne:
- długość – 120 cm
- szerokość - 60 cm
waga ok 19kg
 łóżeczko sprzedawane jest bez materaca. 
 
opis komody:

AMELIA to komoda o ciekawym wzornictwie, interesującej estetyce, a przede wszystkim o bezpiecznej konstrukcji. Budowa komody jest starannie przemyślana, a materiały użyte do produkcji całkowicie nie zagrażają dziecku. Komoda wykonana jest z płyty meblowej w kolorze sosny bielonej, z wyraźnym rysunkiem drewna, gatunek I. Tradycyjna komoda z trzema dużymi i pojemnymi szufladami. Każda szuflada posiada wygodny uchwyt i jest przesuwana na prowadnicach
 
Komoda jest fabrycznie pakowana i przeznaczona do samodzielnego montażu.
 
WYMIARY:
87x85x47 cm
 
WAGA – 41 kg

opis szafy:

Szafa dwudrzwiowa z serii AMELIA firmy Klupś sosna bielona

Pięknie i solidnie wykonana szafa z kolekcji AMELIA z bardzo dobrej jakości płyty meblowej, I gatunku, w niezwykle modnym kolorze sosny bielonej, z wyraźnym rysunkiem drewna, doskonale wpasuje się w nowoczesny wystrój pokoiku malucha. Szafa dwudrzwiowa, bardzo duża i pojemna, posiada funkcjonalne wnętrze (cztery półki i drążek wieszakowy), dzięki czemu łatwo można wprowadzić ład i porządek w pokoiku dziecka. Szafa posiada dużą szufladę z praktycznym uchwytem
ZALETY:
- dwudrzwiowa, wysoka szafa, która jest uzupełnieniem kolekcji mebli AMELIA
- funkcjonalna i pojemna, niezbędna w każdym pokoju
- bardzo stabilna i starannie wykonana
- dodatkowo na dole znajduje się praktyczna szuflada wyposażona w praktyczny uchwyt
- seria AMELIA charakteryzuje się kolorystyką sosny bielonej, z wyraźnym rysunkiem drewna
- wewnątrz 4 półki oraz drążek na ubrania

Do montażu zastosowano śruby z płaskimi końcówkami, jest to świetne rozwiązanie ponieważ w trakcie skręcania zestaw nie niszczy się i można go wielokrotnie montować i demontować w szybki i łatwy sposób w domowym zaciszu. Zestawy są fabrycznie nowe, do samodzielnego montażu (instrukcja+śruby w komplecie).
 
WYMIARY:
wysokość - 190 cm
szerokość - 85 cm
głębokość - 50 cm

Waga - 50kg

 

 

Ze względu na dużą wagę-  przesyłka tylko i wyłącznie  całego zestawu kosztuje 200 zł zł brutto. Jeżeli kupują Państwo cos jeszcze, prosimy o kontakt- ustalimy wtedy współnie koszt wysyłki.

Jest to bardzo duzy gabaryt i waga - dlatego  preferujemy i proponujemy  odbiór osobisty ( koszt 0 zł)

.