Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: euro-cart
i-Raty - raty online

Wózek spacerowy CROX PRO Euro-Cart kolekcja 2022
NAJWAŻNIEJSZE CECHY
-Przekładane siedzisko! ( przodem i tyłem do kierunku jazdy)
-Do 22 kg wagi dziecka!
-Odblaskowe nadruki i elementy wykończeniowe!
-Siedzisko od narodzin!
-Aluminiowy stelaż!
GRATIS: folia przeciwdeszczowa, pokrowiec na nóżki oraz uchwyt na kubek !
Wózek dziecięcy CROX PRO marki EURO-CART to produkt skrojony na miarę potrzeb.
Można go kupić jako sam wózek spacerowy z przepinanym siedziskiem (możliwość montażu zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy) lub dokupić jeden z 2 dostępnych rodzajów gondoli, tworząc w ten sposób zestaw 2 w 1.
Tapicerka wózka CROX PRO posiada odblaskowe nadruki i elementy wykończeniowe, dzięki czemu wózek będzie lepiej widoczny z każdej strony, co zwiększa bezpieczeństwo podczas wieczornych spacerów.

BEZPIECZEŃSTWO
Marka Euro-cart to pewność bezpieczeństwa.
Każdy wózek wielofunkcyjny i fotelik samochodowy spełnia wszystkie, rygorystyczne standardy bezpieczeństwa obowiązujące w Europie a także posiada każdą z wymaganych homologacji.
Norma EN 1888:2012
Norma EN 1888:2012 obowiązuje na terenie Unii Europejskiej i dotyczy wózków dla dzieci.
Określa, jak mają być przeprowadzane metody badawcze, porządkuje kwestie dopuszczalnych wymiarów i wag. Na terenie Polski obowiązuje PN-EN 1888:2012, co jest polskim odpowiednikiem EN 1888:2012.
Firma Euro-cart bardzo poważnie podchodzi do kwestii bezpieczeństwa swoich produktów, które są wytwarzane w zgodzie z wszelkimi, rygorystycznymi wymaganiami.
Euro-cart to polska firma, która współpracuje także z akredytowanymi instytucjami badawczymi zarówno z Polski jak i zagranicy.
OEKO-TEX STANDARD 100
Produkty firmy Euro-cart to także rygorystyczne podejście do kwestii bezpieczeństwa wyrobów włókienniczych. Każdy z wózków posiada tkaniny, które zostały wyprodukowane na terenie Unii Europejskiej, zaś ich wytwórca posiada aktualny certyfikat OEKO-TEX STANDARD 100. Ten ostatni oznacza, że wszystkie materiały użyte do wyrobu wózka nici, barwniki i inne tym podobne nie zawierają substancji szkodliwych dla zdrowia konsumentów. Kryteria, które musi spełniać certyfikat ustalają Österreichische Textil-Forschungsinstitut (ÖTI) oraz Forschungsinstitut Hohenstein. Co istotne wymogi, jakie spełniają dane produkty są inne w zależności od ich przeznaczenia. To oznacza, że np. produkty przeznaczone dla dzieci przechodzą dużo bardziej rygorystyczne testy niż inne tkaniny.
SPACERÓWKA
Wózek spacerowy Crox wyposażono w przepinane siedzisko, co jest dużym udogodnieniem dla wielu rodziców. Gdy dziecko jest jeszcze małe i często śpi w wózku, montujemy siedzisko przodem do rodzica (możliwość obserwowania śpiącego dziecka), a gdy jest już starsze i bardziej ciekawe świata, montujemy siedzisko przodem do kierunku jazdy.
Co więcej, Crox posiada składanie razem z siedziskiem przodem i tyłem. Na rynku jest wiele wózków spacerowych z przepinanym siedziskiem, ale mało który z nich posiada możliwość złożenia z siedziskiem zamontowanym zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy. Tę funkcje docenisz, jeśli często składasz wózek do transportu samochodem.
STELAŻ
Crox PRO wyposażono w solidny stelaż, dzięki czemu cała konstrukcja może udźwignąć dziecko do wagi aż 22 kilogramów. Wózek Crox PRO produkowany jest zgodnie z najnowszą wersją normy bezpieczeństwa EN 1888-1-2:2019-02 więc przeznaczony jest dla dzieci o wadze do 22 kg. Stelaż jest wykonany z aluminium!
Co więcej - Crox PRO posiada także siedzisko przeznaczone dla dzieci już od narodzin. Oznacza to, że w wózku z oparciem ustawionym w najniższej pozycji można przewozić również dzieci, które nie potrafią jeszcze samodzielnie siadać. To rozwiązanie, o które stale pytają rodzice, toteż uwzględniliśmy je w projekcie.
KOŁA
DUŻE GUMOWE KOŁA – Wózek idealnie sprawdzi się na nierównych nawierzchniach. Gumowa opona z całorocznym bieżnikiem zapewni przyczepność nawet na śniegu, co czyni CROX PRO świetnym wózkiem na każdą porę roku.
Crox PRO posiada amortyzację wszystkich kół, a ich szeroki rozstaw gwarantuje stabilność całej konstrukcji. Co więcej - są samonastawne z możliwością blokady do jazdy prosto. Wózek wyposażono też w hamulec postojowy.
Wózek spacerowy spacerówka CROX PRO Składanie na płasko
ELEMENTY ZESTAWU CO KUPUJESZ?
Wózek Crox PRO wersja spacerowa
Pokrowiec na nóżki
Folia przeciwdeszczowa
Pojemny koszyk z łatwym dostępem
FUNKCJE
-Możliwość złożenia wózka z siedziskiemzamontowanym w obie strony,
-regulacja podnóżka,
-amortyzacja wszystkich kół,
-duża budka przeciwsłoneczna z dodatkową sekcją i daszkiem,
-barierka bezpieczeństwa i prowadnica obszyte skórą ekologiczną,
-5-punktowe pasy bezpieczeństwa,
-praktyczna pojemna kieszeń w tylnej części siedziska,
-impregnowana tkanina oraz nowoczesne bryzgoszczelne suwaki.
DANE TECHNICZNE
WYMIARY (cm):

Wersja z siedziskiem: 82 x 60 x 101
Wersja z gondolą: 82 x 60 x 101
Złożony stelaż z siedziskiem i kołami: 35 x 60 x 70
Złożony stelaż bez siedziska i kół: 31 x 60 x 65
Szerokość siedziska: 34
Wysokość oparcia: 49
Głębokość siedziska: 22
Długość podnóżka: 19
Łączna długość powierzchni do spania: 90
Średnica kół (przednie/ tylne): 15/20
WAGA (kg):

Sam stelaż z kołami:5,90
Siedzisko:3,90

.