Wczytuję dane...
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 1-7 dni
Koszt wysyłki: Wysyłka gratis!
Producent: 4baby
i-Raty - raty online

Obrotowy fotelik samochodowy Nano-Fix I-Size 0-18 kg 4baby testy RWF
4Baby Nano-Fix, jest fotelikiem samochodowym dla przedziału 40-105 cm, co oznacza, że mając Nano-Fix, długo nie będziecie musieli przejmować się szukaniem następnego fotelika dla waszej pociechy. Fotelik Nano-Fix spełnia wymogi normy I-Size, czyli najnowszych przepisów regulujących kwestię przewożenia dzieci w fotelikach samochodowych na terenie Unii Europejskiej.
NANO-FIX 40-105cm Nano-fix to najnowszy model fotelika samochodowego w grupie wagowej 40-105cm (0 - 18 KG) montowany za pomocą bazy ISOFIX, zgodny z europejską normą i-Size. Wzmocniona ochrona głowy i szyi dziecka, obrotowe siedzisko 360 °, regulacja pozycji siedziska.
CECHY
Montowany za pomocą bazy ISOFIX z nogą stabilizującą
Regulowany zagłówek
Ergonomiczna wkładka dla noworodków
4Obrotowe siedzisko 360 °
Regulacja pozycji siedziska
DOSTĘPNE KOLORY
Graphite
Dark Turkus
Grey
Black
Red
INFORMACJE
-Montowany za pomocą bazy ISOFIX
-System I-Size
-Wzmocniona ochrona głowy i szyi
-Regulowany zagłówek
-Ergonomiczna wkładka dla noworodków
-Regulacja pozycji siedziska
-Obrotowo siedzisko 360°
Wymiary (szerokość / wysokość / głębokość cm):
Siedzisko: 32/30/60-68cm
Zewnętrzne: 45/6760-68cm
Waga: 14.7kg


Fotelik Nano-Fix posiada regulowany zagłówek, który pozwoli ci dopasować wysokość zagłówka i pasów jednocześnie. Tylko właściwie dopasowany zagłówek gwarantuje właściwą ochronę głowy i szyi dziecka w razie zderzenia. Dla najmłodszych z najmłodszych fotelik 4Baby Nano-Fix posiada miękką wkładkę redukującą, dzięki której fotelik dopasowuje się do rozmiarów noworodka.
Malec jeździ przypięty pięciopunktowymi pasami bezpieczeństwa. Ten rodzaj uprzęży zapewnia nie tylko ochronę przy uderzeniu czołowym, lecz również zapobiega niekontrolowanej zmianie pozycji pod wpływem uderzenia bocznego.
Dużą zaletą fotelika Nano-Fix jest obrotowe siedzisko. Znacząco ułatwi to rodzicom wyjęcie malucha z samochodu oraz posadzenie go w foteliku i zapięcie go/dopasowanie pasów bezpieczeństwa. Gdyby twój malec nie chciał wsiąść do samochodu, możesz zasugerować mu, że w samochodzie czeka karuzela. Fotelik został tak przemyślany, by maksymalnie ułatwić rodzicowi obsługę; żeby odwrócić siedzisko wystarczy wcisnąć jeden przycisk.

Przy ustawieniu przodem do kierunku jazdy, macie z maluszkiem do wyboru aż 3 pozycje pochylenie fotelika, w zależności czy szkrab chce podziwiać widoki z okna, czy ma ochotę na drzemkę. Tyłem do kierunku jazdy dostępne jest jedno ustawienie, co podystowane jest troską o bezpieczeństwo maluszka.

Stopa wspierająca fotelika posiada regulację długości, dzięki czemu fotelik 4Baby Nano-Fix jest zamocowany stabilnie. Zwróć uwagę, czy po wyregulowaniu stopy baza fotelika nie jest zawieszona w powietrzu. Stopa po zamocowaniu powinna spoczywać bezpośrednio na podłodze pojazdu; niedopuszczalne jest podkładanie pod nią czegokolwiek, gdyż wpłynie to negatywnie na poziom bezpieczeństwa fotelika.

W foteliku 4Baby nano-Fix twój malec siedzi wygodnie i głęboko, dzięki czemu jesz solidnie zabezpieczony na wypadek uderzenia w bok samochodu/bokiem pojazdu w przeszkodę.

Tapicerkę fotelika łatwo zdemontujesz i wyczyścisz, dzięki czemu Nano-Fix długo zachowa dobrą kondycję, co ma znaczenie nie tylko wizualne, lecz również jest dobre dla zdrowia malucha.

Twoja pociecha może w foteliku jeździć tyłem lub przodem do kierunku jazdy. Pozycja przodem dozwolona jest po ukończeniu 15 miesięcy oraz osiągnięciu 76 cm wzrostu.

Fotelik montowany jest w samochodzie za pomocą złączy Isofix. Posiadają je wszystkie samochody wyprodukowane w Unii Europejskiej od 2012 roku. Wystarczy wysunąć złącza Isofix z bazy fotelika i wpiąć je w dedykowane miejsca w siedzeniu samochodowym. Zamocowany w ten sposób fotelik ,,siedzi'' bardzo stabilnie. Ten rodzaj montażu bardzo cenią sobie rodzice, którzy często przekładają fotelik z jednego samochodu do drugiego - zajmuje to raptem kilka chwil.

Baza Isofix /wbudowany Isofix: W zestawie
Grupa wagowa:0-18 kg
Jednoczesna regulacja wysokości uprzęży i zagłówka:Tak
Kierunek montażu: Przodem lub tyłem
Montaż przodem od-do:9-18 kg
Montaż tyłem od-do:0-18 kg
Norma I-Size:Tak
Obrotowe siedzisko:Tak
Ocena ADAC: -
Pochylane oparcie:Tak
Sposób montażu:Złącza Isofix
Waga (kg):14,7
Wiek dziecka w przybliżeniu:0-4 lat
Wkładka redukcyjna dla noworodka:Tak
Wskaźniki prawidłowego montażu:Tak

.